کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

در کنار چارلی هیتون

آل پاچینو بازیگر «چیزهای عجیب» شد

8 مهر 1401 ساعت 22:47

بازیگر سرشناس هالیوودی با چارلی هیتون در فیلمی با عنوان «بیلی نایت» جلوی دوربین می‌رود. آل پاچینو و چارلی هیتون در فیلم درامی با عنوان «بیلی نایت» نقش‌آفرینی می‌کنند.
الک گریفین راث نویسنده و کارگردان برای ساخت اولین فیلم بلند خود از حضور آل پاچینو بهره می‌گیرد. چارلی هیتون بازیگر سریال پرطرفدار «چیزهای عجیب» و دایانا سیلورز از دیگر بازیگران این فیلم خواهد بود.
این فیلم درباره دو دانش‌آموز دبیرستانی آلکس (با بازی هیتون) و امیلی (با بازی دایانا سیلورز) است که آرزوی فیلمساز شدن دارند؛ اما دنبال کردن رویای کودکی آنها راحت نیست و با موانعی همراه می‌شود. آلکس علاوه بر اینکه می‌خواهد در سینما حضور داشته باشد باید با مرگ پدرش که فیلمنامه‌نویسی شکست خورده هست، روبه‌رو شود. تنها چیزی که پدر آلکس برایش گذاشته جعبه‌ای از فیلمنامه‌های ناتمام است و دستمالی که نام بیلی نایت رویش نوشته شده و موجب می‌شود تا آلکس در جستجوی این فرد مرموز برآید.

تولید این فیلم همین هفته در لس‌آنجلس شروع می‌شود؛ اما تاریخی برای اکران آن تعیین نشده است.
آل پاچینو که متولد آوریل ۱۹۴۰ در منهتن است و کارش را از بی‌خانمانی شروع کرد از موفق‌ترین ستارگان امروز سینماست و از سال ۱۹۷۲ با بازی در «پدرخوانده» همواره در اوج بوده است. در حالی که وی برای فیلم اول «پدرخوانده» ۳۵ هزار دلار دستمزد گرفت برای فیلم دوم ۵۰۰ هزار دلار و برای فیلم سوم در سال ۱۹۹۰ چکی به مبلغ ۵ میلیون دلار دریافت کرد. وی چندی پیش گفت این روزها در فیلم‌های مستقل و کمتر شناخته‌شده بازی می‌کند تا آنها را بالا بکشد و معرفی کند./مهر


کد مطلب: 939

آدرس مطلب :
https://www.cinemadailytv.com/news/939/آل-پاچینو-بازیگر-چیزهای-عجیب

سینمادیلی
  https://www.cinemadailytv.com