تاریخ انتشار :جمعه ۲۵ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸
کد مطلب : 923
میلی آلکاک ستاره تازه استرالیایی هالیوود؟

بازیگر «خاندان اژدها» محبوب‌ترین ستاره سایت IMDB

آلکاک که متولد سال 2000 است
بازیگر «خاندان اژدها» محبوب‌ترین ستاره سایت IMDB

🔹به گزارش سینمادیلی میلی آلکاک بازیگر 22 ساله استرالیایی سریال «خاندان اژدها» که در این سریال نقش رنریا تایگرین را ایفا کرده است، بنا به اعلام سایت IMDB ترند اول این سایت شده در رتبه‌بندی STAR meter در مقام اول قرار گرفته است.

🔹مسئله‌ای که به این معناست که کاربران این سایت بیش از هر بازیگر دیگری نام او را جستجو کرده اند. این لیست همواره در تاریخ IMDB نشانگر خوبی برای پیداکردن ستاره های نوظهور سینما بوده و هر سال هم IMDB در انتهای سال به کسی که برای مدت بیشتری در صدر این لیست بوده جایزه Starmeter Awards را اهدا می کند.

🔹آلکاک که متولد سال 2000 است در این سریال نقش شاهزاده‌ای خودرای را ایفا می‌کند که به یکی از اولین زنانی در وستروس بدل می‌شود که نائب‌السطنه می‌شود و بعد از مرگ پدرپادشاهش می‌تواند ملکه وستروس باشد. مسئله‌ای که یکی از خط‌های اصلی دراماتیک فصل اول «خاندان اژدها» است.

🔹میلی آلکاک که در استرالیا به دنیا آمده از سال 2014 به عنوان یک بازیگر نوجوان در آثار مختلف استرالیایی ایفای نقش می‌کرد که برای چند مورد از آنها از جمله سریال « Upright» برنده جوایز متعددی در استرالیا شد، اما «خاندان اژدها» اولین حضور او در اثری بین‌المللی و با این ابعاد بود.

🔹البته آلکاک و امیلی کری (بازیگر نقش آلیسنت های تاور) تنها تا اپیزود 5 در نقش این شخصیت‌ها حضور دارند و از اپیزود 6 به بعد به دلیل پرش قصه به چنددهه‌ جلوتر، اِما دی آرسی نقش رنریا و اولویا کوک نقش آلیست های تاور را ایفا می‌کنند. یکی از ریسک‌های عجیبی که این فصل از این سریال تصمیم به انجام آن گرفته است.

🔹در لیست بازیگران محبوب IMDB بعد از آلکاک، برندان فریز حضور دارد که بازگشتی به اوج بازیگری با فیلم «نهنگ» آرنوفسکی داشته و بخت اول اسکار است. نازنین بنیادی، بازیگر ایرانی الاصل سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» هم در رتبه ششم این لیست ایستاده است. https://cinemadailytv.com/vdchtxnwd23ni.ft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما