تاریخ انتشار :جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳
کد مطلب : 812
دیگر هیچ ادامه‌ای برای این سریال ساخته نمی‌شود

پایان دنیای «بریکینگ بد»

وینس گیلیگان: باید بدانید چه زمانی مهمانی را ترک کنید
پایان دنیای «بریکینگ بد»
به گفته وینس گیلیان خالق و کارگران «بریکینگ بد» هفته آینده و با پخش آخرین قسمت «بهتره با ساول تماس بگیرید» دنیای این سریال هم به پایان می‌رسد و هیچ اسپین‌آف یا داستان تازه‌ای از شخصیت‌های این سریال محبوب ساخته نمی شود. دنیایی که از سال ۲۰۰۸ با پخش اولین قسمت «بریکینگ بد» آغاز و طی ۱۴ سال با این مجموعه محبوب و سپس «بهتره با ساول تماس بگیرید» و «ال کامینو» ادامه یافت.
.
گیلیگان در مورد این تصمیمش گفته:«احساس می‌کنم که باید بدانید چه زمانی مهمانی را ترک می‌کنید، ما واقعاً هیچ برنامه ای برای ادامه دادن نداریم. فکر می کنم هرگز نباید بگویید هرگز، اما ما در حال حاضر قصدی برای گسترش این جهان نداریم. درمورد پایان «بهتره با ساول تماس بگیرید» به سختی به نتیجه رسیدیم، اما پایان کاملا شایسته‌ای است . و با در نظر گرفتن تمام آنچه قبلا در داستان اتفاق افتاده، پایان مناسب و درستی است. و امیدوارم مردم هم عمین نظر را داشته باشند»
.
گزارش شده سریال تازه گیلیگان «ایده کاملا بکری» دارد. و عزیمت از دنیای مواد و جنایت است که گیلیگان در سریال‌های قبلی «بریکینگ بد» و «بهتر است با ساول تماس بگیری» به آن می‌پرداخت.سریال تازه که هنوز اسمی برایش انتخاب نکرده‌اند، به ژانر درام یا مخلوطی از ژانر درام و کمدی نزدیک است و به سریالی مانند «منطقه نیمه‌روشن»(Twilight Zone) شباهت دارد. سریال «اندیشمندانه»ای که داستان اخلاقی روایت نمی کند. پیش‌بینی می‌شود سریال تازه لحن گیلیگان را داشته باشد که درام را با کمدی می‌آمیزد. گزارش شده او طرح کلی داستان سریال را نوشته است.
.
قسمت پایانی «بهتر است با ساول تماس بگیری» روز پانزدهم اوت از شبکه ای ام سی و ای ام سی پلاس پخش خواهد شد./ترجمه سینمادیلی
  https://cinemadailytv.com/vdcebw8vijh8z.9bj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما