تاریخ انتشار :جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱
کد مطلب : 803
پرونده او در انگلستان باز است

محکومیت تازه کوین اسپیسی

کوین اسپیسی به پرداخت غرامت 31 میلیون دلاری به سازندگان «خانه پوشالی»محکوم شد
محکومیت تازه کوین اسپیسی

.
کوین اسپیسی به دلیل آزار جنسی چندتن از عوامل جوان پشت صحنه سریال «خانه پوشالی» به پرداخت 31 میلیون دلار به کمپانی MRC شرکت تهیه کننده این سریال محکوم شد. قاضی دادگاه عالی لس آنجلس در روز پنجشنبه این حکم را تایید کرد.
.
کوین اسپیسی قبلا از این کمپانی به دلیل اخراجش از این سریال شکایت کرده بود و درخواست غرامت کرده بود. بعد از رای اولیه بر علیه اسپیسی او سعی کرده بود حکم محکومیت خود را در فرجام برگرداند که موفق نشد. اسپیسی بعد از افشای خبر اتهامات آزارجنسی و تجاوز از فصل ششم این سریال اخراج شده بود. در شکایت متقابل او و کمپانی سریال از هم، MRC مدعی شده بود که این بازیگر با آزار جنسی عوامل پشت صحنه سریال قرارداد خود را زیرپاگداشته چون در قرارداد بندی با عنوان رفتار حرفه‌ای دارد که شامل این موارد هم می‌شود. دادگاه همچنین حکم داد که این کمپانی لازم نیست بر اساس همین قرارداد حقوقی به اسپیسی بدهد، و همچنین خسارتی که این کمپانی در بازنویسی و کوتاه کردن فصل ششم داشته هم باید توسط اسپیسی با پرداخت این غرامت جبران شود.
.
وکلای اسپیسی اما به این رای اعتراض کرده‌اند و گفته‌اند که این کمپانی شواهد کافی برای اثبات آزار جنسی این عوامل را نداشته و تنها به مواردی اشاره شده که شامل شوخی‌های معمول در پشت صحنه بوده است و اسپیسی اگر احساس می‌کرده کسی از شوخی‌هایش ناراحت می‌شود، سریعا آنها را متوقف می‌کرده. اما با این حال فعلا دادگاه عالی لس آنجلس رای را به نفع MRC داده است./ترجمه سینمادیلی https://cinemadailytv.com/vdcebx8vijh87.9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما