تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲
کد مطلب : 802
امتیاز ۹،۳ مخاطبان imdb

 استقبال از بازگشت والتر وایت

امتیاز ۹،۳ مخاطبان imdb  به اپیزود «بریکینگ بد» سریال «بهتره با ساول تماس بگیری»
 استقبال از بازگشت والتر وایت

🔹به گزارش سینمادیلی بالاخره بعد از مدت‌ها انتظار در اپیزود یازده سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» آرون پاول و برایان کرانستون در نقش‌های محبوب والتر وایت و جسی  در اپیزودی به نام «برکینگ بد» به این سریال آمدند. بازگشتی که در اصل یکی از صحنه‌های اول دیدار والتر وایت و جسی و استخدام سال گودمن وکیل پرحاشیه‌شان بود.

🔹سریال «بهتره با سال تماس بگیری»  حالا تنها دو اپیزود تا پایان فاصله دارد و گفته شده در این چند اپیزود حضورهای کوتاه اما بسیار موثر و بامعنایی از والتر وایت و جسی خواهیم دید. دو اپیزود نهایی با نام «آب بازی» به کارگردانی و نویسندگی وینس گیلیگان خالق جهان برکینگ بد و «سال رفت» به نویسندگی و کارگردانی پیتر گولد خالق شخصیت سال گودمن خواهد بود.

🔹بسیاری از بازگشت برایان کرانستون خوشحال شدند و در شبکه‌های اجتماعی از این گفته‌اند که کرانستون به سادگی بعد از حدود نه سال دوباره در قامت والتر وایت حاضر شده، هرچند آرون پاول اندکی بزرگتر شده و چهره‌اش مقداری از جسی خام و جوان تکیده‌تر شده است.

🔹این اپیزود امتیاز 9.3 را از IMDB  را دریافت کرده که با اینکه امتیاز بالایی است فاصله معناداری با اپیزود هفت این فصل «نقشه و اجرا» داشت که یکی از نفس‌گیرترین تجربه‌های سریالی چندماه اخیر بود و امتیاز شگفت‌انگیز  9.9 را در IMDB دارد!

🔹همچنین بسیاری از طرفداران به ارائه تئوری‌هایی برای دو قسمت پایانی پرداخته‌اند، مخصوصا درباره شخصیت ماریون با بازی کارول برنت کمدین اسطوره‌ای آمریکایی که بسیاری معتقدند انتخابش در نقش یک پیرزن که با سال گودمن روبرو می‌شود اتفاقی نیست و پیچ داستانی جالبی در انتظار مخاطبان است.

🔹بعد از فیلم «ال کامینو» و نمایش سرنوشت شخصیت جسی،  حالا تنها روشن شدن سرنوشت ساول گودمن از جهان «بریکینگ بد» باقی مانده که در دو هفته آینده مشخص خواهد شد. https://cinemadailytv.com/vdcd2x0j6yt0z.a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما