تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۵
کد مطلب : 799
اکران موزیکال «جوکر» در سال ۲۰۲۴
همکاری با واکین فینیکس در «جوکر؛ جنون مشترک»


🔹به گزارش سینمادیلی لیدی گاگا با انتشار ویدیوی موزیکالی بازی  در «جوکر:جنون مشترک/ Joker: Folie à deux» را تایید کرد تا زوج او و واکین فینیکس ایفاگر نقش‌های اصلی قسمت دوم «جوکر» باشند.

🔹ترانه‌ی که در ویدیوی موزیکال پخش می‌شود ترانه «Cheek to Cheek» است که گاگا همراه تونی بنت خوانده است. ورایتی ماه ژوئن از بازی لیدی گاگا در «جوکر:جنون مشترک» خبری منتشر کرد و خبر داد که احتمالا نقش هارلی کوئین را بازی می‌کند. اصطلاح Folie à Deux به معنای جنون مشترک میان دو یا چند نفر، در مواردی استفاده می‌شود که علائم یک بیماری روانی در دو نفر به طور مشترک مخصوصا در میان افراد یک خانواده وجود داشته باشد.  اسمی که برخی سایت‌ها گمانه‌زنی کرده‌اند اشاره به شخصیت بتمن دارد که ممکن است در این فیلم معرفی شود. تنها همراه واقعی جوکر - به غیر از بتمن - هارلی است، شخصیتی که اولین بار  در «بتمن: مجموعه انیمیشن» در اوایل دهه نود معرفی شد. با این حال، تیزری که گاگا منتشر کرده است مشخص نمی‌کند گاگا در نقش هارلی بازی خواهد کرد.

🔹بر اساس برخی شایعات رابطه فونیکس و گاگا در این فیلم به شکل یک رومانس و عاشقانه ساده نیست، بلکه مثل رابطه «تام و جری» توصیف شده است. همچنین گفته شده که فیلم صحنه‌ای مشابه صحنه تجاوز «پرتغال کوکی» استنلی کوبریک را در خود دارد که قربانی در آن کشته می‌شود. همچنین امروز اکثر رسانه‌ها موزیکال بودن این فیلم را تایید کردند

🔹تاد فیلیپس این فیلمنامه را مثل قسمت اول به طور مشترک با اسکات سیلور نوشته است و «جوکر:جنون مشترک» را کارگردانی می‌کند. «جوکر» در سال 2019 بیش از یک میلیارد دلار در جهان فروخت. و به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما با درجه بندی «R» تبدیل شد.

🔹«جوکر؛ جنون مشترک» ۴ اکتبر ۲۰۲۴ اکران می‌شود https://cinemadailytv.com/vdcic3ay2t1a3.bct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما