تاریخ انتشار :يکشنبه ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷
کد مطلب : 788
ویل اسمیت بلاخره سکوت خود را شکست

۶ دقیقه عذرخواهی جلوی دوربین

«همسرم هیچ نقشی در اقدامم نداشت.»
۶ دقیقه عذرخواهی جلوی دوربین
ویل اسمیت بلاخره سکوت خود را شکست و از جزئیات شب جنجالی اسکار گفت:«همسرم هیچ نقشی در اقدامم نداشت»
.
با گذشت بیش از حدود سه ماه از سیلی ویل اسمیت در شب اسکار به کریس راک، اسمیت در ویدیویی که در اکانت های شبکه های اجتماعی خود منتشر کرده به چند سوال مطرح شده درباره آن شب پاسخ داد. از جمله اینکه هنوز کریس راک تمایلی به صحبت با او ندارد، و تصمیم برای سیلی زدن به او تماما تصمیم خودش بوده و جیدا اسمیت همسرش نقشی در این تصمیم نداشته است.
.
با اینکه اسمیت در آن شب برنده اسکار شد، اما عملا آن سیلی مسیر شغلی او را کاملا دگرگون کرد. در حالی که این شب می توانست نقطه اوجی در کارنامه او باشد و اپل هم برای سال آینده با فیلم «رهایی» با بازی ویل اسمیت، قصد داشت او را در اوج نگه دارد. اما یک لحظه لغزش و عصبانیت حالا کار را به جای رسانده که برخی معتقدند کارنامه کاری اسمیت ممکن است تمام شده باشد و به نظر می آید انتشار این ویدیو هم حرکتی برای کنترل آسیب ها بعد از فروکش کردن واکنش های اولیه است. اسمیت خود از آکادمی اسکار استعفا داد و آکادمی هم به مدت ده سال حضور او را در هرگونه مراسم مرتبط به آکادمی اسکار به صورت مجازی و حضوری ممنوع کرد.
کریس راک اعلام کرده که در زمان درست، به این حرکت واکنش نشان خواهد داد. آکادمی اسکار هم که آماج انتقادات زیادی قرار گرفت که چرا اسمیت را از سالن بیرون نکرده، تلویحا این شایعه را تایید کرده که احتمالا از راک به عنوان مجری سال بعد دعوت خواهد شد. اما حالا باید دید در ادامه کارنامه حرفه ای راک و اسمیت چطور پیش خواهد رفت و آیا هرگز خواهند توانست این حادثه را پشت سر بگذارند یا نه؟/ زیرنویس سینمادیلی
  https://cinemadailytv.com/vdcgr79u4ak97.pra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما