تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۰
کد مطلب : 658
 رشد مخاطبان «هناس» با نرخ بلیت شناور:

شهرداری هم بلیت سینماهایش را ارزان کرد

ادامه تصمیمات برای مقابله با بلیت ۴۵ هزار تومانی
شهرداری هم بلیت سینماهایش را ارزان کرد

🔹شب گذشته بود که در برنامه «خنداونه» حاضران در استودیو در پاسخ به سوال رامبد جوان درباره اینکه چرا سینما نمی‌روید گفتند:«قیمت بلیت»

🔹تصمیم اشتباهی که ابتدای سال سازمان سینمایی گرفت و با ریزش بزرگ مخاطبان اکران بهار همراه شد حالا توسط سینماهای دو نهاد در حال اصلاح شدن است. در اولین قدم طرح شناوری بلیت سینماها به تازگی بصورت آزمایشی در سینماهای حوزه هنری آغاز شده است. در این طرح قیمت گذاری بلیت سینماها براساس دو فاکتور درجه‌بندی سالن سینما و ساعت تماشای فیلم تعیین می‌شود. بدین صورت که فعالیت روزانه سینماها در سه دوره زمانی ساعت از صبح تا ۱۶، ساعت ۱۶ تا ۲۰ و ساعت ۲۰ به بعد تقسیم شده و قیمت بلیت‌ها تا ۲۰ هزار تومان نیز کاهش داشته است. که نتیجه رشد ۳۵ درصدی مخاطبان فیلم «هناس» در یک هفته بوده است.

🔹موسسه تصویر شهر هم اعلام کرد قیمت بلیت سینماهای شهرداری از امروز کاهش می‌یابد. اکبرشاهی درباره جزئیات بیشتر این طرح و قیمت بلیت سینماهای زیرمجموعه تشریح کرد: سه روز ابتدای هفته (شنبه، یکشنبه و دوشنبه) بلیت در پردیس‌های سینمایی «ملت»، «تماشا» و «راگا» تا ساعت ۱۹ به صورت نیم بها و از ساعت ۱۹ به بعد برای تمامی فیلم‌ها در پردیس ملت از ۴۵ هزار تومان به ۳۵ هزار تومان و در پردیس‌های راگا و تماشا از ۳۵ هزار تومان به ۲۵ هزار تومان کاهش می‌یابد. https://cinemadailytv.com/vdcca4qe82bqp.la2.html
تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما