تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴
کد مطلب : 619
بنا به تحقیق انجام شده توسط گروه «morning consult» که میزان محبوبیت سیاستمداران و افراد مشهور را بررسی می‌کند، محبوبیت جانی دپ بعد از دادگاه مخصوصا در میان گروه سنی بالای شصت سال و مردها کاهش یافته.
افت محبوبیت جانی دپ و امبر هرد بعد از دادگاه جنجالی

در این نظرسنجی محبوبیت دپ در میان افراد بزرگسال از 68 درصد به 56 درصد کاهش پیدا کرده و در میان مردان 15 درصد کاهش داشته. یکی مدیر روابط عمومی به روزنامه نیوززویک گفته:«دپ در چشم این افراد کمی خشن و به دور از جوانمردی به نظر آمده. چرا که این افراد مخصوصا مردان و افراد سن بالا معتقد به ارزش‌های قدیمی هستند.» این در حالی است که محبوبیت دپ در میان زنان چندان کاهش نیافته و همچنین در میان نسل‌های جوان محبوبیت دپ کاهش بسیار کمی داشته. در این تحقیق از بیش از 2200 نفر آمریکایی در ماه آپریل و دوباره چند روز بعد از اعلام رای دادگاه در ماه ژوئن نظرسنجی شده است.
.
اما در سوی مقابل با اینکه نظرسنجی‌هایی درباره محبوبیت امبر هرد انجام نشده، اما همین کارشناس روابط عمومی به نیوزویک گفته:«اعتبار هرد آسیب شدیدی دیده، او حالا به نظر کسی است که حقیقت را نگفته و از جنبش می تو هم برای پیشبرد اهداف خودش سواستفاده کرده است.»/ترجمه سینمادیلی
  https://cinemadailytv.com/vdcjfhemzuqev.sfu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما