تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶
کد مطلب : 474
سروش صحت ممنوع‌الکار نیست
چیزی به نام ممنوع‌الکاری در صدا و سیما وجود ندارد!
.
رئیس صدا و سیما در واکنش به حواشی مرتبط با شائبه منع حضور سروش صحت در برنامه «کتاب باز» با تأکید بر نبود هرگونه «ممنوع‌الکاری» در صداوسیما بیان کرد که از افراد باید در جایگاه خود استفاده شود.
.
جبلی در پاسخ به سوالی درباره تردیدها درباره حضور سروش صحت در فصل جدید «کتاب باز» و اینکه این گمانه‌زنی‌ها شائبه ممنوع الکاری وی را ایجاد کرده است، گفت: چیزی به نام ممنوع الکاری در صداوسیما وجود ندارد، برنامه‌ها تغییر می‌کند، تهیه کننده تشخیص می‌دهد که با تیم جدید کار کند.می‌توان از افراد در جایگاه‌های مختلف و در برنامه‌های مختلف استفاده کرد و هر کسی در جایگاه خودش، در جایگاهی که مناسب است با تشخیص تهیه‌کننده و مدیرگروه و مدیر شبکه مشغول به کار می‌شود. ما چیزی به نام ممنوع الکاری به آن مفهومی که در رسانه‌ها بیان شده است نداریم.
.
رییس صداوسیما در پاسخ به اینکه قرار نیست دیگر از سروش صحت در فصل جدید بهره گرفته شود، گفت: تهیه‌کننده این برنامه در فصل قبل و در دوره‌ای پیش از اینکه من (رئیس صداوسیما) باشم برنامه‌اش تمام شده بود. من وقتی آمدم مطلع شدم. حالا هم تهیه‌کننده، مدیر گروه و مدیر شبکه تصمیم خواهند گرفت که فصل جدید را چگونه شروع کنند.
  https://cinemadailytv.com/vdcic5a52t1ay.bct.html
تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما