تاریخ انتشار :سه شنبه ۹ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸
کد مطلب : 343
پانزده میلیون نفر تماشاگر اسکار ۲۰۲۲

ثبت دومین اسکار کم‌بیننده تاریخ

به نظر می‌رسد تمام تمهیدات امسال آکادمی اسکار برای اوج‌گیری بینندگان این مراسم چندان ثمری نداشته است.
ثبت دومین اسکار کم‌بیننده تاریخ

به نظر می‌رسد تمام تمهیدات امسال آکادمی اسکار برای اوج‌گیری بینندگان این مراسم چندان ثمری نداشته و اسکار با رشد محدودی در تعداد بینندگان تنها از مراسم سال گذشته پیشی گرفت.

به گزارش سینمادیلی نود و چهارمین مراسم اسکار بنا به اعلام شبکه ABC نسبت به آمار فاجعه‌بار سال گذشته رشد داشته و توانسته 15.4 میلیون تماشاگر را به خود جذب کند. با اینکه این به معنای رشد 56 درصدی بینندگان نسبت به است اما همچنان اسکار امسال در رتبه دوم کم بازدیدترین مراسم‌های اسکار در تاریخ پخش تلویزیونی این مراسم قرار دارد.
.
تلاش‌های زیادی برای جذاب کردن مراسم انجام شد، از جمله استخدام سه کمدین برای اجرا و اضافه کردن بخشی از پیش ضبط شده برای سریعتر کردن مراسم (هرچند در نهایت این مراسم نزدیک به 3.5 ساعت بود) و اضافه کردن بخش فیلم طرفداران به مراسم که در نهایت به «ارتش مردگان» زک اسنایدر رسید.
.
در این شرایط این آمار همچنان با دوران اوج اسکار یعنی 55.2 میلیون تماشاگر در سال 1998 فاصله معناداری دارد و بسیاری این روزها از نداشتن اهمیت فرهنگی این مراسم گفته اند. هرچند مراسم‌های دیگری مثل گرمی هم امسال کمترین میزان تماشاگر را تجربه کردند. برخی معتقدند با به وجود آمدن شبکه های اجتماعی و دسترسی دائم به سلبریتی ها دیگر این گونه مراسم‌ها اهمیت خود را مخصوصا در میان نسل جوان بزرگ شده با اینترنت و شبکه های اجتماعی از دست داده اند.
  https://cinemadailytv.com/vdcd2s0s6yt0o.a2y.html
تگ ها
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما