تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۳
کد مطلب : 283
 مدیر اداره نظارت سازمان سینمایی:

«محمدرضا شریفی نیا خیرخواه داریوش مهرجویی است»

 حبیب ایل‌بیگی درباره نقش شریفی‌نیا در تولید ویدیو دوم از مهرجویی: او لطف کرد و کمک کرد تا آرامش برگردد
«محمدرضا شریفی نیا خیرخواه داریوش مهرجویی است»
به گزارش سینمادیلی صبح امروز داریوش مهرجویی با انتشار ویدیوی دومی که توسط روابط عمومی سازمان سینمایی در اختیار رسانه‌ها گذاشته شد با تشکر از حمایت اهالی سینما برای حل مشکل اکران «لامینور» اعلام کرد بخش‌هایی از صحبت‌هایش به دلیل اطلاعات نادرستی بوده که اشتباها در اختیارش گذاشته شده.

🔹حبیب ایل بیگی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی در گفتگو با امیرعباس صباغ در برنامه سینمامعیار در پاسخ به سوالی درباره نقش محمدرضا شریفی‌نیا در تولید ویدیو دوم از داریوش مهرجویی گفت:«در فرهنگ ما میانجی‌گری، ریش سفیدی کردن و خیرخواهی وجود دارد و آقای شریفی نیا سالها با آقای مهرجویی کار کرده و خیر خواه ایشان است و مهرجویی هم به او اعتماد دارد و در این مورد لطف کردند و کمک کردند تا آرامش و مراقبت از سلامت ایشان اتفاق بیفتد و ما هم از ایشان و وکیل آقای مهرجویی و همچنین همسر آقای مهرجویی تشکر می کنیم.»

🔹ایل‌بیگی در ادامه درباره انتقاداتش از رضا درمیشیان گفت:« مسئولیت فیلم با تهیه‌کننده است. به رضا درمیشیان بارها گفتم تو تهیه‌کننده‌ایی و باید مراقب کارگردانت باشی. من رضا درمیشیان را از نوجوانی می‌شناسم. از سال‌های دور که از سینمای جوان که با ساخت فیلم کوتاه وارد سینما شد و هرگز رابطه مدیر و فیلمساز بین ما نبوده و چندین بار به او گفتم رضا جان تهیه کننده فیلم تو هستی و مسائل فیلم را تو باید پیگیری کنی تهیه کنندگی یک مسئولیت حقوقی، انعطاف پذیر و برطرف کننده تنش هاست.» https://cinemadailytv.com/vdcgrw9x4ak97.pra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما