کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

 علی نصیریان:

جایزه و جشنواره فرعیاته، باید به دل مردم راه پیدا کنید

19 بهمن 1400 ساعت 12:34

علی نصیریان در حاشیه چهلمین دوره جشنواره فجر صحبت‌هایی را مطرح کرد.


به گزارش سینمادیلی علی نصیریان در حاشیه جشنواره فجر درباره نوع مواجه‌اش با جشنواره‌ها و جوایز گفت:«اصلا برای من، اینکه جایزه بدهند یا ندهند مطرح نیست. من وظایفی دارم که از نظر خودم که باید انجام بدهم. یکی در قبال خودم و یکی در قبال جامعه‌ام. یعنی هنوز دلم می‌خواهد بازی کنم. هنوز دلم می‌خواهد مقابل دوربین، مقابل مردم، روی صحنه تئاتر بازی کنم و ارتباطم قطع نشود. آن موقع هم که شروع کردیم اصلا به فکر این مسائل نبودیم. آن موقع اصلا خبری نبود، جایزه و این چیزهایی که الان دارد اتفاق می‌افتد برای من عجیب غریبه چون اصلا ما فکر این چیزها را نمی‌کردیم.»

«چهل دوره جشنواره برگزار شده. به من سیمرغ بدهند یا ندهند چه اهمیتی دارد؟! اما کارهایی که مردم دیدند و مردم قضاوت می کنند مهمه»

«این همه دوره گذشت. چه فیلم‌هایی من داشتم که استحقاق جایزه داشتند اما به دلایل خاصی و افراد خاصی که گذشته ها را دوست نداشتند اصلا من را زیرپا گذاشتند و رفتند»

«شهرت فقط اسم و رسم و مجله و روزنامه و رادیو تلویزیون نیست. شهرت یعنی نفوذ در دل مردم. شما باید محبوبیت پیدا کنید. من کار کردم و کارم را با معیارهای درست بازیگری خودم انجام دادم که توانسته اینقدر باورپذیر بشود. شهرت اینه که شما بتوانید در دل مردم جا بگیرد وگرنه جایزه و جشنواره فرعیاته.»


کد مطلب: 158

آدرس مطلب :
https://www.cinemadailytv.com/news/158/جایزه-جشنواره-فرعیاته-باید-دل-مردم-راه-پیدا-کنید

سینمادیلی
  https://www.cinemadailytv.com