تاریخ انتشار :شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸
کد مطلب : 143
پرفروش‌ترین فیلم‌های جشنواره چهلم:

پیشتازی «ملاقات خصوصی» و «مرد بازنده»

در روز ششم جشنواره «ملاقات خصوصی» و «مرد بازنده» از جنبه فروش پیشتاز هستند.
پیشتازی «ملاقات خصوصی» و «مرد بازنده»

همزمان با اعلام آرای مردمی جشنواره چهلم و با رسیدن به نیمه جشنواره، بررسی جزئیات فروش فیلم‌ها و مقایسه با آرای مردمی می‌تواند میزان رضایت مخاطبان از فیلم‌هایی با فروش بالا را مشخص کند. با گذشت ده روز از آغاز فروش بلیت‌های جشنواره این حدول نسبت به روزهای نخست تغییرات قابل توجهی داشته.

مهم‌ترین اتفاق صدرنشینی «ملاقات خصوصی» بجای «مرد بازنده» است. فیلم امید شمس صدرنشین آرای مردمی هم هست اما «مرد بازنده» در آرای مردمی در رتبه پنجم قرار دارد.

«خائن‌کشی» همچنان سومین فیلم پرفروش جشنواره است اما در آرای مردمی وضعیت بدی دارد و «علف‌زار» رتبه‌اش را در این جدول در کنار آرای مردمی حفظ کرده و «بدون قرار قبلی» هم با چند پله صعود نسبت به ابتدای پیش فروش وضعیت خوبی در جذب مخاطبان جشنواره امسال دارد.
اما پدیده جشنواره تا اینجا «شادروان» است. فیلمی که در ابتدا حتی جزو ده فیلم پرفروش جشنواره فجر نبود اما حالا علاوه بر رسیدن به رتبه چهارم آرای مردمی جشنواره، پنجمین فیلم پرفروش جشنواره هم هست.

تا نیمه جشنواره پرفروش ترین فیلم نزدیک ۷۵۰ میلیون تومان فروش بلیت داشته که باید دید این درآمد چگونه به سازندگان فیلم تعلق می‌گیرد.
  https://cinemadailytv.com/vdcbufb8prhba.iur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما