تاریخ انتشار :شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۵
کد مطلب : 1048
حذف«زیرخاکی» از کنداکتور آی‌فیلم

تداوم ممنوع التصویری پژمان جمشیدی

شائبه‌ای که با تغییر کنداکتور و جابه جایی دو سریال به وجود آمد
تداوم ممنوع التصویری پژمان جمشیدی
شبکه آی فیلم در حالیکه قرار بود، از شامگاه جمعه 26 آبان ماه سریال «زیرخاکی» راروانه آنتن کند، این سریال را از کنداکتور پخش خود خارج و سریال«پنچری» را جایگزین آن کرد تا به این ترتیب ممنوع التصویری پژمان جمشیدی که با حذف تیزهای تبلیغاتی او شروع شده بود تداوم پیدا کند.
.
 با پایان پخش مجموعه « دودکش» از شبکه آی فیلم، این شبکه از طریق سایت خود اعلام کرد که قصد دارد از شامگاه جمعه 27 آبان ماه این باکس را در اختیار سریال «زیرخاکی» با بازی پژمان جمشیدی بگذارد. روز هفت صبح هم در شماره روز چهارشنبه 25 آبان ماه 1401 این خبر را در صفحه 9 خود منتشر و  اعلام کرد که قرار است از جمعه سریال «زیر خاکی» روی آنتن برود و هر سه فصل آن به شکل پیوسته پخش شود.
اما روز جمعه و با به روز رسانی سایت شبکه آی فیلم مشخص شد که سریال«زیرخاکی» از کنداکتور پخش این شبکه خارج و سریال«پنچری» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد جایگزین آن شده است.
.
شبکه آی فیلم هیچ توضیحی در این باره نداده است، اما حذف زیر خاکی و جایگزینی یک سریال کمدی دیگر به جای آن این شائبه را ایجاد کرده که احتمالا سریال جلیل سامان به دلیل حضور پژمان جمشیدی از جدول پخش شبکه آی فیلم خارج شده است.
پیش از این بیلبوردهای تبلیغاتی پژمان جمشیدی از سطح شهر جمع آوری و مجوز پخش تیزرهای تبلیغاتی او باطل شده بود. با حذف سریال زیرخاکی حالا مشخص می‌شود که این بازیگر در تلویزیون ممنوع التصویر است و سریال‌هایش اجازه پخش ندارند.
پژمان جمشیدی تاکنون برای تلویزیون سریال‌های «پژمان»، «سال‌های ابری»،«دیوار به دیوار 1 و2» و«زیرخاکی«1، 2 و3» را بازی کرده است./فیلم نیوز https://cinemadailytv.com/vdce.e8zbjh87v9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما